افزایش انرژی و توانایی جنسی

با خوردن برخی از مواد غذایی و دیگر خوراکی‌ها می‌توانید میل جنسی خود را افزایش داد. این مواد غذایی اوج لذت جنسی را در زوجین به‌وجود می‌آورد و باعث می‌شود به‌صورت طبیعی زندگی جنسی گرم شود. در ادامه مواد غذایی که باعث افزایش میل جنسی می‌شود را بیان می‌کنیم.

- زنجبیل میل جنسی را افزایش می‌دهد

زنجبیل طبیعت گرم دارد و باعث افزایش میل و قوای جنسی می‌شود. در طب سنتی چینی به زنجبیل "یانگ" می‌گویند که به معنای مردی و چیزی است که نیروی جسمی و جنسی مردانه دارد. اگر زنجبیل را در دسته خوراکی‌های روزانه‌تان قرار دهید، میل جنسی‌تان را تقویت خواهید کرد.

- بادام باعث افزایش قوای جنسی زنان می‌شود

همیشه بادام را به‌عنوان مغزی می‌شناسیم که نیروی جنسی را افزایش می‌دهد. محققان ایتالیایی تحقیقی روی زنانی که قوای جنسی کمی دارند انجام دادند و در نتیجه مشخص شد زنانی که بادام، آجیل و مغزها، روغن زیتون و دانه‌های کامل را تا دو سال خورده‌اند، قوای جنسی‌شان بهبود یافته است.

- کنگر فرنگی محرک جنسی است

کنگر فرنگی به‌عنوان محرک جنسی و تقویت کننده قوای جنسی شناخته می‌شود.

- هِل انرژی جنسی را بالا می‌برد

هِل یک دانه خوشبو و معطر است که نیروی جنسی را تقویت می‌کند. ادویه‌هایی چون زیره، زردچوبه، گشنیز و کاری جریان خون را تحریک می‌کنند و به‌همین دلیل باعث افزایش نیروی جنسی می‌شوند.

- گیاه مریم گلی نیروی جنسی زنان را تقویت می‌کند

گیاه مریم گلی هورمون‌هایی دارد که باعث تقویت قوای جنسی زنان می‌شود. این هورمون‌ها شبیه هورمون‌های استروژن هستند و برای زنانی که سرد مزاج هستند و علاقه‌ای به رابطه جنسی ندارند توصیه می‌شود.

منبع: مجله پزشکی دکتر سلام

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

خانواده اسلامی

پایگاه خانواده اسلامی، رهیافتی نو به الگوی خانواده مسلمان و جامعه اسلامی

خانواده اسلامی مهم ترین نقش آفرین در ساختن تمدن نوین اسلامی است. از این رو هدف این مجموعه ارائه الگوی کاملی از خانواده اسلامی به منظور ایجاد، تحکیم و تکامل خانواده در تمامی عرصه ها از طریق ارائه و بررسی رهنمودهای معصومین (علیهم السلام) و سیره عملی ایشان است.

ارتباط با ما