اهمیت زمان در رابطه جنسی زوجین

  • شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 21:06
  • منتشرشده در بیماری‌ها
  • بازدید 251 بار

اگر تمایل به برقراری رابطه جنسی دارید توصیه می‌کنیم به زمان آن نیز توجه کنید این لحظات ناب بسیار حائز اهمیت هستند و برای زوجین بسیار خاطره انگیز می‌باشد توصیه می‌کنیم آن‌ها را از دست ندهید.

اگر همسران از هم آغوشی با هم مسرور و خرسند باشند، چشمشان را به روی بسیاری از خطاهای یکدیگر خواهند بست. یک رابطه جنسی ایده آل در زمان کوتاه اتفاق نمی‌افتد. کمیت در رابطه جنسی مهم است. آمیزشی که کمتر از بیست دقیقه الی نیم ساعت طول بکشد، رضایت بخش نیست. یک آمیزش ایده آل حداقل نیم ساعت وقت می‌خواهد. لذت جنسی یک لذت بسیار تاثیر گذار و مفرح است نباید کوتاه و در حد رفع نیاز باشد. در واقع طولانی و مسرت بخش بودن آن از نشانه‌های رضایت جنسی است. متنوع کردن فعالیت‌های جنسی موجب طولانی‌تر شدن رابطه خواهد شد. در بسیاری از اوقات ممکن است حوصله یک آمیزش طولانی را نداشته باشید اما بعد از نوازش‌ها و تحریکات اولیه این حوصله و میل هم ایجاد خواهد شد.

چگونه زمان رابطه جنسی را بیشتر کنیم

گاهی هر چه زمان تحریک و نوازش‌های مثلا الکی بیشتر باشد، رابطه بهتری شکل خواهد گرفت. پس برای شروع عجله نداشته باشید. اما اگر آدم کم حوصله‌ای باشید و همسر شما بداند که صبر شما کم است یا تندخویی و رفتاری عصبی دارید به طول مدت رابطه جنسی امید نداشته باشید. در واقع لازم است، طوری با گشاده رویی و علاقه تمایلتان را نشان دهید تا همسرتان هم با خیال راحت همه خواسته‌هایش را مطرح کند.

باید بتوانید بخش‌های مختلف و متنوعی از بازی و نوازش و ارتباط را با هم تجربه کنید. وقتی حوصله می‌کنید و در فرصت مناسب با هم یک رابطه زمان بر را تجربه می‌کنید به خوبی از لذت‌های هم آغوشی لبریز و به بهترین شکل ارضا خواهید شد. این ارضای کافی و کامل، هم اخلاق‌تان را به لحاظ فیزیولوژیستی بهتر می‌کند و هم مهر و محبت‌تان را نسبت به هم افزایش می‌دهد.

برای طول دادن یک رابطه اول باید فرصت و محل مناسب وجود داشته باشد. مثلا لازم است که از خواب رفتن بچه‌ها مطمئن باشید. در مرحله بعد لازم است که آرامش داشته باشید و رفتارهایتان با عجله و اضطراب نباشد تا همسرتان هم مضطرب نشده و آمیزش‌تان دستپاچه و نصفه و نیمه تمام نشود. در شروع رابطه طوری وانمود کنید که قصد دارید با همسرتان به اصطلاح ور بروید. مخصوصا اگر همسرتان تمایل نشان نمی‌دهد یا فکر می‌کنید مخالف است این روش خوبی است.

طوری وانمود کنید که اصلا قصد رابطه جنسی ندارید، فقط می‌خواهید از روی عادت و شیطنت کمی با او ور بروید. در این صورت او مخالفت نشان نخواهد داد. شما هم فرصت بیشتری برای تحریک کردن خواهید داشت. گاهی هر چه زمان تحریک و نوازش‌های مثلا الکی بیشتر باشد، رابطه بهتری شکل خواهد گرفت پس برای شروع عجله نداشته باشید. اگر مرد هستید و با همسرتان بازی می کنید از دیر ارضا شدن او خسته نشوید بلکه این زمان را حتی با شیطنت‌های خودتان طولانی‌تر کنید. کم‌کم طول زمان شما را هم وسوسه بیشتری خواهد کرد و برای لذت بردن هر چه بیشتر آماده می‌کند.

وقتی حوصله می‌کنید و در فرصت مناسب با هم یک رابطه زمان بر را تجربه می‌کنید به خوبی از لذت‌های هم آغوشی لبریز و به بهترین شکل ارضا خواهید شد. وقتی تحریک و تمایل در هر دو طرف بالا گرفت، رابطه را به سمت فرود و انتها نبرید. بلکه سعی کنید، بازی‌های مختلف و مهیجی را وارد رابطه کنید. ارتباط دهانی و نوازش قسمت‌های مختلف… هر کدام می تواند چند دقیقه زمان را به خود اختصاص دهد. و همه این‌ها باید قبل از ارضا شدن هر دو طرف صورت بگیرید.

وقتی یکی از همسران ارضا شد، دیگر ادامه ی بازی کار سخت و ناراحت کننده‌ای خواهد بود پس ضرورت دارد، ارضاء هر دو طرف به طول بیفتد. یعنی زود ارضائی و زود انزالی با رعایت های لازم برای هیچ کدام از طرفین اتفاق نیفتد. زمان که طولانی شود و تحریک‌ها موثر واقع شوند، هر اقدامی از لذت مضاعف و بیش از حد توقع برخوردار خواهد شد. پس زود میدان را خالی نکنید و حوصله داشته باشید تا این اتفاق برای شما هم بیفتد.

بنابراین به کمیت رابطه جنسی توجه داشته باشید و سعی کنید هر از گاهی یک رابطه مفصل با تمام اجزا و بخش‌های متنوع آن را تجربه کنید و قلب و روحتان را از یک لذت حلال سرشار کنید. در این صورت قطعا یک قدم در مسیر تفاهم و صمیمیت در خانواده هم برداشته اید.

منبع: پایگاه اینترنتی نی نی بان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

خانواده اسلامی

پایگاه خانواده اسلامی، رهیافتی نو به الگوی خانواده مسلمان و جامعه اسلامی

خانواده اسلامی مهم ترین نقش آفرین در ساختن تمدن نوین اسلامی است. از این رو هدف این مجموعه ارائه الگوی کاملی از خانواده اسلامی به منظور ایجاد، تحکیم و تکامل خانواده در تمامی عرصه ها از طریق ارائه و بررسی رهنمودهای معصومین (علیهم السلام) و سیره عملی ایشان است.

ارتباط با ما